امیر ناجی
Contact me
My Profile
Previous Months Home Archive More ...
      مقاله (انواع مقالات (اجتماعی.ورزشی.علمی.فرهنگی و....))
نویسنده: امیر ناجی - جمعه ۱۳٩٠/۸/٦

سخنرانی کوبنده صفار درباره 9 دی

 

محمدحسین صفارهرندی گفت: عوامل بروز قیام 9 دی، دروغگویی‌های اصحاب فتنه و تزویر آنان بود و مردم در این روز تابلوی تزویر را کنار زده و از دورویان رونمایی کردند.

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، محمدحسین صفار هرندی ظهر امروز در همایش بررسی فتنه 88 و حماسه 9 دی‌ماه به تشریح وقایع سال گذشته پرداخت و اظهار داشت: 9 دی‌ماه 88 همانند 22 بهمن و 15 خرداد نقطه عطف در تاریخ است.
وی از 9 دی‌ماه به عنوان روز انفجار غیرت دینی و انقلابی مردم یاد کرد و گفت: این مردم هشت ماه ظلم و هرگونه اهانت را تحمل کرده و حتی متهم شدند که با تحریک بیگانگان واکنش نشان می‌دهند.


مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران ابراز داشت: چند روز قبل از ماجرای انتخابات ریاست جمهوری دهم آقایان موسوی و کروبی برای کسب مشروعیت و فریب مردم به مجلس عزاداری فاطمیه که در بیت رهبری منعقد شده بود آمدند و اصرار داشتند در قاب تصویر قرار بگیرند.


وی با بیان اینکه در حق پیشگامان و پیشتازان سلسله نورانی امام راحل و همراهان ایشان جفا شده است، گفت: کسانی که مشروعیت خود را از طریق تقرب به امام و رهبری و نظام کسب کردند، این سرمایه را به کف خیابان آوردند و این فاجعه بزرگی بود.
صفار هرندی تصریح کرد: عوامل تحریک قیام و انقلاب 9 دی، دروغ‌گویی‌های اصحاب فتنه و تزویر آنان بود و مردم در 9 دی این تابلوی تزویر را کنار زده و آن را رونمایی کردند و در واقع 9 دی ماه 88، روز رونمایی از دورویان بود.


وی به واقعه عاشورای سال گذشته و اهانت به مقدسات مردم اشاره کرد و گفت: عاشورای 88 فاجعه ملی و تهمتی بود که 9 دی این تهمت را پاک کرد.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دولت نهم ادامه داد: کسانی که شعار«نه غزه، نه لبنان، جانم فدای ایران» سر می‌دادند دروغگویانی بیش نبودند و حتی یک سر سوزن حاضر به فدا کردن جان خود برای ایران نیستند.


وی با بیان اینکه طراحان فتنه 88 به دنبال انقلاب مخملی بودند، بیان داشت: اغتشاشگران وقتی دیدند تعدادشان زیاد شده شروع به فحاشی و سپس حمله به پایگاه بسیج کردند، غافل از اینکه پس از سخنان مقام معظم رهبری عده زیادی از طرفداران آنها ریزش کرد.
صفار هرندی به برنامه فتنه‌گران در روز قدس و سپس 16 آذر اشاره کرد و گفت: اینان در روز 16 آذر وقاحت را به حد اعلا رسانده و به عکس امام و رهبری هم توهین کردند، ولی باز مردم به تبعیت از رهبری صبوری کردند.


وی خاطرنشان کرد: واقعه روز عاشورا و اهانت به مقدسات در واقع دعوای ناموسی بود و غیرت مسلمانی و انقلابی مردم را به جوش آورد و آنان را وادار به عکس‌العمل کرد.
مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران ابراز داشت: اصحاب فتنه خود را در آینه آن روز مردم مرده دیدند و به قول یکی از نویسندگان، سال گذشته، سال شورش علیه اشرافیت بود و هرکس که می‌خواست از جریان اشرافی‌گری برائت بجوید در راهپیمایی 9 دی شرکت کرد.


وی بیان کرد: روز 9 دی، یوم‌الله و متعلق به مردم است و اگر تنها 9 دی برای اثبات وفاداری مردم ایران به امام حسین(ع) و امام عصر(عج) کافی است، باید خصوصیات نورانی و مثبت این روز را به نام مردم ایران ثبت کرد.

 

Recent Posts آفریقا اضطراب اشنایی با شغل معماری اسهال چیست؟ اسم قابل شمارش و غیر قابل شمارش در زبان انگلیسی استیل کولین استاد شهریار احترام به پدر و مادر از دیدگاه قرآن احترام چیست؟ اب
My Tags اجتماعی (۳۱) مدارس (۳٠) تحقیقات ودانش (۳٠) دینی ومذهبی (۱٩) ورزشی (۱٩) تاریخی (۱۸) ادبیات (۱۸) پزشکی (۱٤) جغرافی (۱۳) انواع انرژی (۸) دانشمندان وبزرگان (۸) طرح ها و مشاغل (٧) انشا (٦) تجربی (٦) نجوم (٤) اقتصادی (٤) گروههای خبری (۳) موسیقی (٢) اب و هوا (٢) کامپیوتر (۱) کشاورزی (۱)
My Friends سیستم جامع کسب درامد از طریق وبلاگ و وبسایت اپلود عکس وفایل وب سایت کودکانه رکورد کتابهای گینس سایت کتابخانه مجازی ایران دریافت کتب درسی به صورت pdf اخرین اخبار فن اوری اطلاعات درج اگهی رایگان دیکشنری انلاین سایت پزشکی